KULLANICI ADI:
JustHosting
ŞİFRE:
JustHosting
Müşteri Paneli
Web Tasarım


Bir internet (web) sitesi, günümüzdeki en etkili ve maliyeti en düşük tanıtım araçlarının başında gelmektedir. Tanıtım ise firmaların sürekliliginde, başarılı olmasında ve büyümesinde en Önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet ya da bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacagı ve aynı şekilde pazarlanamayacagı herkes tarafından bilinmektedir. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin, günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan bu dijital dünyada yerinizi hazırlayalım.

Projelendirme


Başarılı bir web sitesi ancak dogru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacagını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında siz ve biz ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyoruz.

Teknoloji Seçimi


Oluşturulan proje ışıgında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diger teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz..

Bilgi Mimarisi


Her firma faaliyet yürüttügü süreç içerisinde bir çok dÖkümantasyon, ürün bilgileri, referanslar, teknik detaylar ve benzeri bir çok bilgi ve belgeyi biriktirmiştir. Bu bilgilerin web sitesinde nasıl verilecegini bu aşamada yine birlikte kararlaştırıyoruz.

İçerik Optimizasyonu


İnternet Özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içerigin bu arama motorlarına uygun hazırlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, internet kullanıcıların bu hız saglayan teknolojinin getirdigi kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir. Bu sebeple web sitesi içeriginin bazı kriterlere gÖre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmetedir.

Yazılım Geliştirme


Oluşturulan içerigin web sitesinde nasıl verilecegi, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacagı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacagı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz.

Web Tasarım ve GÖrsel Ögeler


Projesi, alt yapısı ve içerigi düşünülmüş web sitemizin yine web tasarım kriterlerine gÖre tasarımını yapıyoruz.

Yayın


Son olarak hazırladıgımız web sitesinin sunumu yapılır. Tüm içerik ve tasarım gÖzden geçirilerek sitede varsa düzeltme ve eklemeler yapılır ve site yayına açılır.
7/24 destek Saat kaç hiç farketmez! Günün
her saati teknik destek garantisi.
hızlı sipariş SSL ile web sitemizden hızlı ve
güvenli sipariş verebilirsiniz.
alt yapı Servis ve hizmetlerimizin alt
yapılarını inceleyin.
geri iade garantili Almış olduğunuz hizmetten
memnun kalmazsanız 15 gün
içinde paranızı iade ediyoruz.